Twój koszyk: (0)

Toczone zestawy nagrobkowe

W naszym asortymencie mamy szeroki wybór toczonych wazonów, lampionów oraz mis do kwiatów, które zostały wykonane z wysokiej jakości kamienia odpornego na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. W odróżnieniu od plastikowych nie blakną pod wpływem słońca i nie pękają na mrozie, dzięki czemu doskonale się prezentują przez wiele lat.

Toczone zestawy nagrobkowe charakteryzują wazony w kształcie kuli lub walca, a także lampiony ze szklanymi ściankami. Oferujemy je w kolorze czarnym, szarym, ale również brązie lub beżu. Wszystkie z nich charakteryzuje duża waga od 4 nawet do 11 kg, dzięki czemu z nagrobka nie zwieje ich nawet bardzo silny wiatr. W celu jeszcze większej wygody wazony zostały dodatkowo wyposażone w plastikowe wkłady, które znacznie ułatwiają nalewanie wody.

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów mogą oni kupić u nas całe zestawy, ale także pojedyncze elementy i w ten sposób tworzyć z nich własne kompozycje. Dzięki naszym akcesoriom wspaniale ozdobisz każdy nagrobek.

zestaw 1
zestaw 2
zestaw 3
zestaw 4
zestaw 5
zestaw 6
zestaw 7
zestaw 8
zestaw 9
zestaw 10
zestaw 11
zestaw 12
zestaw 13
zestaw 14
zestaw 15
zestaw 16