Twój koszyk: (0)

Nowości - zestawy nagrobkowe

Dzięki nim gustownie ozdobisz nagrobek i sprawisz, że każda znajdująca się na nim dekoracja będzie się doskonale prezentować. Oferujemy zestawy składające się z wazonów i lampionów w wielu różnych kolorach i wzorach. Wszystkie z nich zostały wykonane z wysokiej jakości kamienia, dzięki czemu są trwałe i odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Dostępne w naszym sklepie wazony są ciężkie i stabilne, dzięki czemu nie przewracają się podczas wiatru. Każdy z nich posiada oddzielny, plastikowy wkład na wodę, łatwy do napełnienia. Oferowane nowości to również stylowe lampiony, które można na stałe zamocować na płycie. Wszystkie z nich mają wymiary 13x13x26 cm, co sprawia, że będą dobrze się prezentować zarówno na małym, jak i na dużym pomniku. Natomiast szklane drzwiczki na zasuwkę pozwolą na wygodne wkładanie i wyciąganie wkładu zarówno ledowego, jak i zwykłego.

Klientom oferujemy różnorodne zestawy zarówno te składające się z wazonów i lampionów, jak i te w skład których dodatkowo wchodzi jeszcze specjalna misa na kwiaty. Dostępne są w gładkim, czarnym kolorze, ale także ozdobione złotymi lub srebrnymi kamieniami.

zestaw 1
zestaw 2
zestaw 3
zestaw 4
zestaw 5
zestaw 6
zestaw 7
zestaw 8