Twój koszyk: (0)

Kamienne zestawy kwadratowe na grób

Oferujemy stylowe i dopasowane do siebie komplety nagrobkowe, które wykonane zostały z wysokiej jakości kamienia. W ich skład wchodzą kwadratowe wazony, misy oraz lampiony w wielu różnych kolorach, za pomocą których stworzysz elegancką i spójną dekorację.

Dostępne w naszym sklepie misy doskonale sprawdzą się do ekspozycji kwiatów doniczkowych. Sprawią, że nagrobek będzie wyglądał na czysty i uporządkowany. Wszystkie zostały wykonane z trwałego materiału, dzięki czemu są odporne na działanie deszczu i mrozu, a co najważniejsze nie tracą koloru pod wpływem działania promieni słonecznych.

Jednakowe wzory i kolory lampionów, wazonów i mis sprawiają, że dostępne w naszej ofercie zestawy kwadratowe doskonale wglądają na każdym nagrobku. Jeśli szukasz czegoś w kolorze bardziej oryginalnym niż czerń, to koniecznie sprawdź produkty wykonane z kamienia aurora indyjska mające odcień jasnego brązu. Wszystkim szukającym ładnych dekoracji polecamy także modele toczone z bogatymi zdobieniami w kolorze złota.

zestaw 1
zestaw 2
zestaw 3
zestaw 4
zestaw 5
zestaw 6
zestaw 7
zestaw 8
zestaw 9
zestaw 10